Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kurorat Fiks

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Kurorat Fiks është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi u krijua ne Shtator te Vitit 2009, nga Aroganti, Andy V dhe Mc Blero. Më datë 7 Gusht 2010, Kurorat Fiks publikojnë videoklipin "Stile Me Kile", në bashkëpunim me Doza Mc. Kënga ishte pjese e albumit të parë të publikuar në të njëjtin vit me titullin "Nga vëndi i ngjarjes", i cili përbëhej nga 16 kënge. Në vitin 2012, Kurorat Fiks publikojnë albumin "Oksigjen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

AroGanti

Anëtar i grupit

Mc Blero

Anëtar i grupit

Andy V

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentOksigjen (2017)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kurorat Fiks, Bavrecords

Komente 0