Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kusha - Nuk Tutëm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Tutëm".
3. Video është e këngës "Nuk Tutëm", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kusha - Nuk Tutëm  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/05/2008

2008-05-03T22:54:49+00:00Verse.1
Nuk du me fol po gjinja po tcon//
e disa tjer folin kinse mu po mxrojn//
un se kry kur PO PO per disa vite//
kcyrni runi lopt e leni qato bite//
do instekte e disa me efekte//
prite tash KUSH-en kur ju shti n'defekte//
e disa tjer anej po miren me program//
hey EKKY vlla qitmi nja 2 gram//
Thot aj huh kinse nalt spom lon me hyp//
i kom te tan e kur du mun mi shtip//
KUSHA me flow kusha me tnjejt zo//
Downloadoe cet shit e mere ngo//
Downloadoe heh e di ski mo giga//
Del nqytet cava e mshitet ktu nigga//
kadal be gjal se ka ala ma tfort//
vajn kusha e ti cet kit zort//

Refren 2x
JOM I LIDHT E KUR NUK KPUTEM
KUSH KA THON CE NA PO TUTEM
CE KUSHA E PRU CET MUTEN
CE PERINATI PRA NUK TUTEM

Verse.2
Hah kusi ju kapi ju trusi//
mos mu afro se tshpoj si kaktusi//
ce un prap ce un me ni hap//
mos fol shum be gjal SHUT UP//
Rrall mnjeh jam njeri si V.I.P//
Jom KUSHA mos ma prish Cet trip//
si menon tash ca bona//
ti ke shok ama un bataljona//
vec se jap mikrofona e mixeta//
ju u mcehet ama un ju xheta//
kungja njoni kungja qetri huh ca me bo//
ca ju xhet skeni mo zo//
pa ftyrsha budalla e krala//
pom shiten ama prap jon budalla//
skini rrima i boni kejt tnjejta//
une kom plot ene mshkocet fleta

Refren 3x
JOM I LIDHT E KUR NUK KPUTEM
KUSH KA THON CE NA PO TUTEM
CE KUSHA E PRU CET MUTEN
CE PERINATI PRA NUK TUTEM


Ky tekst u dërgua nga Besi
Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet