Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Mir Me Mua  (Feat. Lyric Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lyric Master

01/06/2012

2012-06-01T19:49:07+00:00Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro 2 X

Kusha

Nuk e di Ç'mendon për mua
S'po e Gjej fjalën Të Dua
Ndoshta më ke harrua
Ndoshta vazhdon të më Duash
Weq për ty po Mendoj
Edhe Pse nuk të Shikoj
S'du tjetër unë t'Mendoj
Dua me Ty të Jetoj
Për ty Gjjithom do Mendoj
Kurrë nga Zemra s'Do të Largoj
Të Dua dhe të Ndjej dhe s'Dua që të Ndryshoj
Sa shumë Dua të Them
por me fjalë nuk Gjej dot
Nuk dua më T'jetoj
Dua t'zhdukem nga Kjo BoTë

Ref......

Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro 2 X

Lyric Master :

Sa kohë ka që s'jemi Bashkë
S'duroj më ma GjaTT
Dua Të T'KEmm Prann për ç'do naTë
Baby Unë kam nevoj Për tyy
Ti ki nevoj për muaa
Nuk t'Zavendësojn kta Syy Të Dua të dua
Shumë afër meJe Jeee
Shumë Afër teje jam
Më shikon me Ato Syy
Këto që Ndjenja Jan
Unë kom Nevoj Për Ty
Ti ki nevoj për muaa
Të Dua Te duAaaaaaaaa

Ref.......
Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro. 2X

Miir me mua Kalo baby mos Dysho
Saher t'jepett shanca eja mu afro 2X


Ky tekst u dërgua nga Sija   Lauretta   Kushtrimii
Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet