Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kusha - Qa Po Bojna Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Po Bojna Na".
3. Video është e këngës "Qa Po Bojna Na", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kusha - Qa Po Bojna Na  (Feat. Lyric Master & Rap Star)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

1 🔥

Featuring

Lyric Master

Featuring

Rap Star

20/06/2011

2011-06-20T10:04:04+00:002011..

po vi prap por kur sja futi kot
veq po nihna nice kur ka heitera plot
e une heci per mi ta pse qysh tek qka
maje men papak motherfucker jena na

ej amig boma me dor
mos u tut se nuk bahesh hor
un i nxo ti i mshon me dor
me kto sene ju kom lodh
A don prap? un dha shkoll
i njejti jom ka me ndodh kur ki pun me jashtoksor i njejti jom 24 or

kallxom a ka ma qart
Rap star vin prap
du me dit ti si na nuk ka
jo se si na nuk ka
Qa po bojm na ti pe sheh
edhe sod prap si dje
nese don ti me pa
qa po bojm na
na qa po bojna

Ref:
qa po bojna na po nihet gjithka
normal ska ku shkon ma nalt
qa po bojna na po nihet gjithka
se ska ku shkon ma nice
edhe na jem ntop nat per nat
pom doket tjert jon shum larg
edhe na jem n'top nat per nat
Pom doket pe ni veren shum high

I kom senet krejt qa duhet mi pas
besom tjerve hiq sjom tu jav rras
nihna nice per qdo dit e per qdo nat
krejt ata qe i du i kom ngat

kta repera let let muna mi hek
me dy fjal let let let muna mi djeg
kta se din e kan shtir per mem prek
jeni shum permas muni veq mem njek

kallxom a ka ma qart (jo ska!)
Rap star vin prap (po pra)
du me dit ti si na nuk ka
jo se si na nuk ka (ej..ej)
Qa po bojm na ti pe sheh (pe she)
edhe sod prap si dje (si dje)
nese don ti me pa (veq kqyr)
qa po bojm na
na qa po bojna (bojna na)

Ref:
qa po bojna na po nihet gjithka
normal ska ku shkon ma nalt
qa po bojna na po nihet gjithka
se ska ku shkon ma nice
edhe na jem ntop nat per nat
pom doket tjert jon shum larg
edhe na jem n'top nat per nat
Pom doket pe ni veren shum high

(qa po bojna na po nihet gjithka
normal ska ku shkon ma nalt
qa po bojna na po nihet gjithka
se ska ku shkon ma nice) x2

Ref:
qa po bojna na po nihet gjithka
normal ska ku shkon ma nalt
qa po bojna na po nihet gjithka
se ska ku shkon ma nice
edhe na jem ntop nat per nat
pom doket tjert jon shum larg
edhe na jem n'top nat per nat
Pom doket pe ni veren shum high!


Ky tekst u dërgua nga  TrimjaA
Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet