Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Shtrati I Braktisur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Leter ne shtratin e braktisur
Kur lumturin e kisha ne grusht
Aty ku piku loti shkruante
''Vendi tend se ze askush''

Kot mundohem te t'harroj
E ndjenjat kurr per ty su treten
Nuk e di a te mungoj
Pres shiun te mos qaj i vetem

E dikur per ty isha gjithqka
E tash mbete veq kujtim
Fjalt e tua t'veqanta
Sjellin buzqeshje ne hidherim

Leter ne shtratin e braktisur
Kur lumturin e kisha ne grusht
Aty ku piku loti shkruante
''Vendi tend se ze askush''

Fati im qenka i till
Un jam shum i pa fat
E ndoshta ti ndjehesh shum mir
E un vuaj per qdo nat

E dikur per ty isha gjithqka
E tash mbete veq kujtim
Fjalt e tua t'veqanta
Sjellin buzqeshje ne hidherim

Leter ne shtratin e braktisur
Kur lumturin e kisha ne grusht
Aty ku piku loti shkruante
''Vendi tend se ze askush''


Ky tekst u dërgua nga  blerttaaaa

Kusha - Shtrati I Braktisur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shtrati I Braktisur".
3. Video është e këngës "Shtrati I Braktisur", por nuk këndohet nga Kusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0