Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kusha - Drit Nuk Shoh Me Sy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/06/2013

2013-06-02T10:52:19+00:00Si meritova un këto dit
I pa shpres
I vrar në shpirt
Kujtimet tona me lën pa gjum
Në zemren time ti ke lën gjurm

2x
Dhe ja ku jam sot
I vrar nga plaget e tua
Nga dita kur me le ti mua
DRIT nuk shoh me Sy AAA

Gjithqka mori fund në mes nesh
Githa keto plag do ti shëroj
Urrejtjen timee ti do ta kesh
Më asnjëher në jet sdo të këkroj

4x
Dhe ja ku jam sot
I vrar nga plaget e tua
Nga dita kur me le ti mua
DRIT nuk shoh me Sy AAA


Ky tekst u dërgua nga Kosovare
Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet