Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kushtrim Kelani - Pak Dashni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak Dashni".
3. Video është e këngës "Pak Dashni", por nuk këndohet nga Kushtrim Kelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kushtrim Kelani - Pak Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

XL Films

Produksioni:

Nurteel

Komente

Asnjë Koment

01/09/2020

2020-09-01T17:00:32+00:00
Mos em thuj
Mos em thuj t'du
Mem pas dasht ishe kan me mu
T'kishe ni pak dashni
Afer meje ishe ti

Zeri im n'syt e tua
Po genjejn kur flasin per mua
Kur se ndjen se di si i thua
Eshte e shenjte "Fjala Te Dua"

Jeta ime, Jeta ime
Nuk eshte si me pare
S'ka buzeqeshje n'ftyren time
Prej se jemi nda


Mos em thuj
Mos em thuj t'du
Mem pas dasht ishe kan me mu
T'kishe ni pak dashni
Afer meje ishe ti

Zemra nuk ka besim
Cdo fjal me duket mashtrim
E sa vuaj kush se din
E din vec shpirti im

Jeta ime, jeta ime
Nuk eshte si me pare
S'ka buzeqeshje n'ftyren time
Prej se jemi nda


Mos em thuj
Mos em thuj t'du
Mem pas dasht ishe kan me mu
T'kishe ni pak dashni
Afer meje ishe ti


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani (Kusha):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet