Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Hoxha - Qyteti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ndjej se era e lehte po fryn
Shikoj si lulet çelin
Ndjej atmosferen e qytetshme
Ndjej atmosferen e merzitshme
Ndjej atmosferen e çuditshme

Kete qytet ku une ti jetojme

Tani dhe era era lehte po fryn
Pikat e shiut ne fytyre i ndjej
Ne kete qytet

Ref...
Qytet ku bie shi dritat ndalen
Qytet kur bie shi mendoj per ty
Qytet ku bie shi lagemi une e ti

Qytet kur bie shi atmosfera e çuditshme
Qytet kur bie shi kafja e vogel punon
Qytet kur bie shi une e ti puthemi
Jetojme dhe duhemi ne qytetin tone

1 2 3 4

Ref...
Qytet ku bie shi dritat ndalen
Qytet kur bie shi mendoj per ty
Qytet ku bie shi lagemi une e ti

Qytet kur bie shi atmosfera e çuditshme
Qytet kur bie shi kafja e vogel punon
Qytet kur bie shi une e ti bejme dashni
Jetojme dhe duhemi ne qytetin tone


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi





Kushtrim Hoxha - Qyteti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyteti".
3. Video është e këngës "Qyteti", por nuk këndohet nga Kushtrim Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0