Kushtrim Lika
Kushtrim Lika

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Kushtrim Lika është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 9 Shkurt 2023, Kushtrim Lika publikon videoklipin "Hala Po T'du Dashni". Kënga është kompozuar nga Artan Mezini (Arti Rec). Videoklipi u prodhua nga A Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Artan Mezini (Arti Rec). Më datë 18 Korrik 2023, Kushtrim Lika publikon videoklipin "Dashni S'i Fali". Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, ndërsa teksti u shkrua nga Edon Sejdiu. Videoklipi u prodhua nga A Films, ndërsa produksioni aud...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0