Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Tahiri - T'fala Ke Nga Une Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1
PA TY BOTËN,E URREJ
POR S'MUJ KOHËN,MBRAPSHT TA KTHEJ
SHUM FJAL MBETËN,PA TI THAN
AT DIT ZEMËR,KUR M'KE LAN

refren:
T'FALA KE NGA UN
KUDO QË TË JESH
ZEMRËN TEME T'HAPUR
O GJITHMON DO TA KESH

T'FALA KE NGA UN
KUDO QË TË JESH
E NËSE PENDOHESH
E DIN KU DOT MË GJESH

2
PA TY JETËN,NUK E DU
ASKUSH TJETËR,S'ËSHTË PËR MU
MË MUNGON KUR,DIELLI LIND
MË MUNGON,ÇDOHER O SHPIRT


Ky tekst u dërgua nga EJUP SHABANI

Kushtrim Tahiri - T'fala Ke Nga Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'fala Ke Nga Une".
3. Video është e këngës "T'fala Ke Nga Une", por nuk këndohet nga Kushtrim Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Tahiri:


Komente 0