Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Tahiri - A Je Ti Ajo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1
A JE TI AJO QË T'DESHTA
A JE TI AJO
EMRI NJEJT POR DUKESH NDRYSHE
M'FAL QË NUK T'KAM NJOH

QE SA KOH S'TA KAM NI ZANIN,EJ
A JE GJALL
KA T'ÇOJ ZOTI PARA SYVE
BASH KËT DIT MEM DAL

refren:
SA U DORZOVA,PARA M'KE DAL
TI ERDHE ZEMRËN,PRAP ME MA N'GJALL
SA U PAJTOVA,ME FATIN TIM
DITËN E FUNDIT,GJETA SHPËTIM

2
ASNJI LAJM PËR TY NUK PATA
DERI N'KËT MOMENT
THOJN PAS T'KEQES VJEN E MIRA
BASH KUR NUK E PRET

JENA NDA SHPIRT PA ARSYE,PSE
TREGOM PSE
MU LODH SHPIRTI EDHE ZEMRA
SHPRESAT M'ISHIN PRE


Ky tekst u dërgua nga EJUP SHABANI

Kushtrim Tahiri - A Je Ti Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Ti Ajo".
3. Video është e këngës "A Je Ti Ajo", por nuk këndohet nga Kushtrim Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Tahiri:


Komente 0