Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Tahiri - Plaget Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1
ME KOH PLAGËT,THAN SHËROHEN
ME KOH SYT PA TY,DOT M'SOHEN
KALUN MUJE,KALUN VITE
S'MU NAL DHIMBJA,E ASAJ DITE

refren:
MALLI S'PO M'HIQET
ZEMRA PO M'DIGJET
PREJ KUR JENA NDA

MALLI S'PO M'HIQET
SHPIRTI PO M'DIGJET
OH SA DU ME T'PA

2
DITA DITËS,PO SHKATROHEM
E ME FTYR E TRUP,VJETROHEM
KREJT TAKATI,MË KA LSHUE
NUK M'DEL SHPIRTI,PA T'PËRQAFUE


Ky tekst u dërgua nga EJUP SHABANI

Kushtrim Tahiri - Plaget
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plaget".
3. Video është e këngës "Plaget", por nuk këndohet nga Kushtrim Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Tahiri:


Komente 0