A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kygo Feat. Selena Gomez

It Ain't Me ➡ S'jam Unë

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sali.M


It Ain't Me

I had a dream
We were sipping whiskey neat
Highest floor, The Bowery
Nowhere's high enough
Somewhere along the lines
We stopped seeing eye to eye
You were staying out all night
And I had enough

No, I don't wanna know
Where you been or where you're goin'
But I know I won't be home
And you'll be on your own

[Chorus:]
Who's gonna walk you
Through the dark side of the morning?
Who's gonna rock you
When the sun won't let you sleep?
Who's waking up to drive you home
When you're drunk and all alone?
Who's gonna walk you
Through the dark side of the morning?

It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)
It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)
It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)
It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)
It ain't me

I had a dream
We were back to seventeen
Summer nights and The Libertines
Never growing up
I'll take with me
The polaroids and the memories
But you know I'm gonna leave
Behind the worst of us

[Chorus:]
Who's gonna walk you
Through the dark side of the morning?
Who's gonna rock you
When the sun won't let you sleep?
Who's waking up to drive you home
When you're drunk and all alone?
Who's gonna walk you
Through the dark side of the morning?

It ain't me, no no
It ain't me, no no
It ain't me, no no
It ain't me, no no
Who's gonna walk you through the dark side of the morning?
It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)
It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)
It ain't me
(The Bowery, whiskey neat, grateful, I'm so grateful)


S'jam Unë

Pata një ëndër
Po pinin uiski të pastërt
Kati më i lartë,The Bowery,
Askund sësht mjaft lartë
Dikus mes linjash
Ndaluam së shikuari sy më sy
Qëndoje jashtë tërë natën
Dhe e pata mjaft

Jo, nuk dua ta di
ku ke qenë apo se ku shkon
Por e di se nuk do jem në shtëpi
Dhe ti do jesh vetëm

Kush do të të ec
Nëpër anën e errët të mëngjesit?
Kush do të të shkund
Kur dielli nuk do të lejojë të flesh?
Kush zgjohet të të vozis në shtëpi
Kur të jesh i mpirë dhe vetëm?
Kush do të të ec
Nëpër anën e errët të mëngjesit?

S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)
S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)
S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)
S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)
S'jam unë

Pata një ëndër
Ishim përsëri shtatëmbëdhjetë
Nete vere në The Libertines
Kurrë nuk rritemi
Do ta marr e mua
polaroidet dhe kujtimet
Por ti e din se do të shkoj
Prapa më të keqes sonë

Kush do të të ec
Nëpër anën e errët të mëngjesit?
Kush do të të shkund
Kur dielli nuk do të lejojë të flesh?
Kush zgjohet të të vozis në shtëpi
Kur të jesh i mpirë dhe vetëm?
Kush do të të ec
Nëpër anën e errët të mëngjesit?

S'jam unë, jo jo
S'jam unë, jo jo
S'jam unë, jo jo
S'jam unë, jo jo
Kush do të të ec nëpër anën e errët të mëngjesit?
S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)
S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)
S'jam unë
(The Bowery, uiski i pastërt, jam aq mirënjohës)

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019