A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kygo - Firestone    (Feat. Conrad Sewell)


I'm a flame, you're a fire
I'm the dark in need of light
When we touch, you inspire
Feel the change in me tonight

So take me up, take me higher
There's a world not far from here
We can dance in desire
Or we can burn in love tonight

Our hearts are like firestones
And when they strike, we feel the love
Sparks will fly they ignite our bones
But when they strike we light up the world
[2x]

We light up the world [2x]
Oh, whoa, whoa...
Oh, whoa
Fires in the morning

I'm from X, you're from Y
Perfect strangers in the night
Here we are come together
To the world we'll testify

Our hearts are like firestones
And when they strike, we feel the love
Sparks will fly, they ignite our bones
But when they strike we light up the world

We light up the world
Oh, whoa, whoa...
Oh, whoa
Fires in the morningKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019