A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kygo - Stay    (Feat. Maty Noyes)


Thought I could leave you
Cause I felt my heart numbing
It hit so deep I closed my eyes and I just took off running
I turned around and saw the look on your face
So I stayed
Stayed
But I don't need you
And you Should Know that baby
It'd take a miracle for you to really try and change me
Then I felt sorry for the look on your face
So I stayed
Stayed
...
So I stayed
Stayed
...
So I stayed
Stayed
...
You wanna leave her
Don't wanna hurt nobody
I don't believe a single word you say or that you're sorry
Why can't I say no to the look on your face
I just stay
Stay
...
So I stayed
Stayed
...
So I stayed
Stayed
...
You push me away -, Push me away
But I always stay, I always stay
Yeah
You push me away, Push me away
But I always stay, I always stay
Yeah
You push me away, Push me away
But I always stay, I always stay
Yeah
You push me away, Push me away
But I always stay, I always stay
But will you,
Will you?
Will you?
So I stayed
Stayed
...
So I stayed
Stayed
...
I stay, I stay
Oh why do I stay?
So I stayed
Stayed
...Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019