A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kygo & John Newman - Never Let You Go


[John Newman]
Wake up to a blue sky
And I holded you
As we watched the sunrise
'Cause this is amazing
Running wild we do
My thoughts are hazy
This may be way too soon

[Chorus: John Newman]
But I won't ever let you go
Never let you go, at all
I won't ever let you go
Never let you go, at all

[John Newman]
Ooh, ooh
Ooh, ooh

[Chorus: John Newman]
I won't ever let you go
Never let you go, at all
I won't ever let you go
Never let you go, at all

[Drop: John Newman]
Ooh, ooh
Ooh, oohKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019