Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
L.O.R.D

Nuk ka akoma asnjë votë

L.O.R.D është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ylli

Lavdim Bilalli

Alko

Bekim Bislimi

Halit Avdyli

Agron Miftari

Elton Kadrija

Chaoz

Anes Haxhaj

Depresioni-G

Tags: L.O.R.D, Lord, L.O.R.D.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet