Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
L-Patriot

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Emri i Vërtetë:
  • Lekë Nikolla
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: L-Patriot është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lekë Nikolla, i cili ndryshe quhet edhe si “L-Patriot”, është bërë mjaft i kërkuar sidomos nga bashkatdhetarët tanë në Zvicër dhe gjithë diasporën. Ben rap bashk me vellain e tij 3pi-G. Reperi gjakovar, i cili jeton në Bazel të Zvicrës, ishte i ftuar edhe nga “Unikkatil” të këndojë në koncertin e tij, të cilin e mbajti në Fribourg. Ka kenduar me disa kengetare te njohur si Kobra, Master max etj. L-Patriot eshte ne grupin TBA. Në vitin 2010, L-...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareQëllimin E Arrita (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Izi

Krriki

Caspo

Mr.Trimi

Merytoni

Explicit

D-Komit

Wirusi

Liil Craizy

Anonimos

Tags: L_Patriot, L-Patriot, L Patriot


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet