Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Pa Femen Ty T'la (Feat. 3pi-G)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref: 2x
.........................................................
Kur t'thom ta nxo femnen dije se ta nxo
Dije se ta nxo dije se ta nxo
Kur thom edhe e boj pa femen ty tlo
Pa femen ty tlo hee pa femen ty tlo
.........................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 30/08/2010


L-Patriot - Pa Femen Ty T'la
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Femen Ty T'la".
3. Video është e këngës "Pa Femen Ty T'la", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0