Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - Si Magnet (Feat. Dj Nardi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
L-Patriot po vjen me ni sen tri
Me loqka per rreth kejt V.I.P
Kejt po dojna me pi spo dojm mu nguc
Po don kush me flejte po don me nejt qut
Wooo kshyre qfar bukuroshe
Kurgjo skoka vet qa i paska shoqet
Atmosfera nice kejt femna me stil
Kurgjo bukurija qa pom kall kur pe dridh
Saher une vi i bllokoj kejt kto zona
Bi sene qa kushtojn me miljona
Qa boj une ti e ngon kush e bon ti e don
Kur e nin lakmon po qishtu sun e bon


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Featuring: Dj Nardi
Publikimi: 30/08/2010


L-Patriot - Si Magnet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Magnet".
3. Video është e këngës "Si Magnet", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0