Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - S'je Per Rap Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Gjdo i dyti reper bon rap palo oj qik
Rap ...............................
E me i thon sje per rap kta i nxo sherri
Shiten gangster kurr jasht si zu terri
Mo shqipe se zbon mos ja bo vetit rrafsh
Ma mir kno per dashni se per kallash
Te livdon dikush menon qe te ka nxon dashnija
Jo ta boj e ta kthej kur hala pshurresh


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 30/08/2010


L-Patriot - S'je Per Rap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Per Rap".
3. Video është e këngës "S'je Per Rap", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0