Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-Patriot - E Din Kush Jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Une e di kush jon ata
Ata e din kush jom unë
Une e di ku rrin ata
Ata e din ku rri unë
Unë thom sum ha per ta
Ata thojn kom met myt
Unë thom prap sum ha per ta
Se jom lodh rrena n'fyt
..........................................................

..........................................................
Jo su musha zemer tash
Unë dost kom lind me zemer
Se mshefi ftyren sum plas me bo emen
Se emen un kom prej dites qe kom lind
Repis qather kus skom qa boj shqipe munesh mu bind
............. e boj qysh tum qohet


Ky tekst u dërgua nga  GazmendL-Patriot
Publikimi: 10/09/2012


L-Patriot - E Din Kush Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din Kush Jam".
3. Video është e këngës "E Din Kush Jam", por nuk këndohet nga L-Patriot.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga L-Patriot:


Komente 0