Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

L.R.I është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Polifonik I Libohovës

Grupi Obelisku

Bilbilat E Labërisë

Grupi Bilbili

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Lot Kurbeti

Grupi I Vranishtit

Kaonet Delvine

Lil G's

Zogjte E Nates

Tags: L.R.I


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet