Më mbaj mend (për 1 muaj)

L-toon Dipqa - Dit E Nat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:
Un spo di ka mu sill as ku me shku trupi pom terqethet kur ti sje me mu naten sun po flej e sun bona rahat i vetmuar ne ket jet un po vuj dit e nat

Dipqa:
Mendoj qeto fjal qe per ty tash i kom shkru ty skom met harru cdo minut kom met kujtu as ni hap prej teje skom mu larguu ti je gjithqka dhe e vetmja je per mu pse nuk po kupton qe me gjith zemer te duu n´shikim e par n´ty jom dashuru e jeta mu ak ndreq krejt problemet i kom harru m´thojshe qe te du dhe i vetmi je per mu shum tkom dasht me zemer e per qata tkom besu e pse je largu asniher se kom kuptu e ma ki prish jeten krejt um ki shkatrruu ma pate dhon besen qe shum te du e nqit besen tonde shum jom bazu amo ti um tradhtove kit sen se kom mendu pse sjom me ty un spo muj em kuptu shum zemren e zez zoti ty ka met denu.

Ref:
Un spo di ka mu sill as ku me shku trupi pom terqethet kur ti sje me mu naten sun po flej e sun bona rahat i vetmuar ne ket jet un po vuj dit e nat

Dipqa:
Tash sjom i qet krejt kryt asht tu um vlu pse u largove asniher sum ki kallxu je kon qik e mir amo shum je lazdru kthheum te lutem besom qe te du te kam ne zemer kurr smuj met harruu Dashurin me ty gjithmon kom me kujtu per nej koh shum t´shkurt mu um ki harru e fjalet qe i thojshe ti duhesh mi kujtu syri jem zemer tash per ty asht tu lotu me qit sy tkom shiku me qit dor tkom ledhatu pse spo kthehesh ti te un tkallcoj se sa te du qysh mujte kaq shpejt mue mum harru e qatet tona ti kurr mos mi kujtu e loti pom pikon qe spo muj met taku spo muj met taku ni dhurat me ta dhuru kthehu te lutem kurr smuj met harru.

Ref:
Un spo di ka mu sill as ku me shku trupi pom terqethet kur ti sje me mu naten sun po flej e sun bona rahat i vetmuar ne ket jet un po vuj dit e nat

Dipqa:
E tash pi zemres tem ti kurr nuk don me dal sa her mu ki afru ti gjithmon um ki kall saher ki dal pi shpis t´ka nguz ty ni Mahall kom kup pi inatit qe qe kurr vet s´tkom lon me dal veq per ty tash un po kendoj po priti qe i lumi zot neve tna bashkojj un te du shum besom qe te adhuroj ti jeta mbi baz krejt per ty jetoj e krejtat senet n´botun veq per ty i boj spo muj mi kuptu fjalet qe po mi thu un viq per ty tash jom tu jetu kthehu te lutem spo muj me jetuu jetoje tash jeten qysh duhet me jetu e mos jeto me rrena nalu em mendu dikush shum te don kit sen duhesh me kuptu ktheu jeto qysh duhet me JeTu.

Ref:
Un spo di ka mu sill as ku me shku trupi pom terqethet kur ti sje me mu naten sun po flej e sun bona rahat i vetmuar ne ket jet un po vuj dit e nat.

I Vetmuar Ne Ket Jet Po Vuuj Dit E Nat.

Ky tekst u dërgua nga Dona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 10/04/2009


L-toon Dipqa - Dit E Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dit E Nat".
3. Video është e këngës "Dit E Nat", por nuk këndohet nga L-toon Dipqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0