Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Oreja De Van Gogh - Los Amantes Del Crculo Polar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Siento que el viejo cuento aquel
no tenga el final que imagin
siento no poder hoy escribir
esta triste cancin y drtela a ti.

Y ah ests, la costumbre te ha hecho as
no fui capaz en mi misma yo me perd.

Siento haber sido tu diablo azul
tu enemigo fiel ahora tab
siento en m ultrasonidos de
algo que olvid viendo llover.

Y ah ests la costumbre te ha hecho as
no fui capaz en mi misma yo me perd.Nuk kemi video për këtë këngë.
La Oreja De Van Gogh - Los Amantes Del Crculo Polar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Los Amantes Del Crculo Polar".
3. Video është e këngës "Los Amantes Del Crculo Polar", por nuk këndohet nga La Oreja De Van Gogh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Oreja De Van Gogh:


Komente 0