Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Oreja De Van Gogh - La Chica Del Gorro Azul Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Del melocoton se invento una historia el sol
para darle a tus mejillas su color.
Fue la juventud la que con su gorro azul
te llevaba en bicicleta por el monte Urgull.

Quien te dio el lunar
que hizo retirarse al mar
y que es la luz de la ventana
abierta a la verdad.

Hoy te vuelvo a ver
tu sigues siendo el recuerdo aquel que una vez
bailo conmigo un rato y se fue.

De un sauce lloron
una almendra se callo
y llora triste porque aun no ha cai­do su amor.

Hoy te vuelvo a ver
tu sigues siendo el recuerdo aquel que una vez
bailo conmigo un rato y se fue.Nuk kemi video për këtë këngë.
La Oreja De Van Gogh - La Chica Del Gorro Azul
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Chica Del Gorro Azul".
3. Video është e këngës "La Chica Del Gorro Azul", por nuk këndohet nga La Oreja De Van Gogh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Oreja De Van Gogh:


Komente 0