Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Oreja De Van Gogh - La Carta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te escribo desde el
silencio,
donde el miedo tiene
excusa,
donde el tiempo se
pierde,
donde el odio no cura,
la bandera que de
noche me ahoga.

La oscuridad me inunda,
mis fuerzas se pierden,
sin nada mas que decirte,
me despido hasta siempre.

Cuando leas esta carta,
no cierres esos ojos,
que tienen la luz que me falta,
que tienen la luz que me falta.

Recuerdos llenan mi espera,
cubren todos mis suenos,
duermen sobre una piedra,
soledad que me ahogas,
deja ya de mirarme,
y dame tu mano.

La oscuridad me inunda,
mis fuerzas se pierden,
sin nada mas que decirte,
me despido hasta siempre.

Cuando leas esta carta,
no cierres esos ojos,
que tienen la luz que me falta,
que tienen la luz que me falta.Nuk kemi video për këtë këngë.
La Oreja De Van Gogh - La Carta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Carta".
3. Video është e këngës "La Carta", por nuk këndohet nga La Oreja De Van Gogh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Oreja De Van Gogh:


Komente 0