Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Quinta Estacion - Mi Ciudad Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Esta es mi ciudad
Madrid ya se quedo atras
parece que el tiempo pasa lento
y mi otra vida queda lejos

y si este es mi destino
morir en este lugar
solo nesecito 1 cosa
y es saber que te quedaras

(Coro:)
y si
esta es mi ciudad
cuna de mis sueños
y si
esta es mi ciudad
distrito de mi soledad

(Coro)

espero con ansiedad
la alegria por recuperar
que esta calle me brindo
la fuerza para empezar

que esta mal y que esta bien
quien esta y quien se fue
disfruto un minuto de tranquilidad
y con el tu libertad

(Coro)

dentro de este infierno
lo que siento es mas de
lo que aprendo de ti

no quiero llorar por lo que
pierdo, dolor es un
recuerdo a olvidarNuk kemi video për këtë këngë.
La Quinta Estacion - Mi Ciudad
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mi Ciudad".
3. Video është e këngës "Mi Ciudad", por nuk këndohet nga La Quinta Estacion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Quinta Estacion:


Komente 0