Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Quinta Estacion - Solo Es Un Minuto Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Lejos de aquel lugar
a kilometros vi pasar
quien encontro a quien
un buen di­a entenderas
increi­ble fue pensar
ni siquiera vi llegar
te crei­, eras real
algun di­a escucharas
escucharas.

Es un minuto nada mas
solo queda demostrar que es cierto lo que siento
todo tiene su principio y su final.

Aquel viejo disfraz escondera mi realidad
como un humano mas, ocultara lo que hay detras
inutil vanidad te convertira en uno mas
oyendo el despertar
nadie sabe lo que siento al despegar...Nuk kemi video për këtë këngë.
La Quinta Estacion - Solo Es Un Minuto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Solo Es Un Minuto".
3. Video është e këngës "Solo Es Un Minuto", por nuk këndohet nga La Quinta Estacion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Quinta Estacion:


Komente 0