Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Quinta Estacion - Contigo Si (Version Acustica) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


No habi­a nada en mi vida
que me hiciera sentir viva
no habi­a nada en mis di­as
que me hiciera sonrei­r o llorar
apareciste como un soplo de aire fresco
como un lienzo perdido
que ahora encuentro.

Contigo si­, contigo si­
contigo siento que siento
se que puedo vivir
y comenzar a caminar.

Ahora es tiempo de mirar adelante
comerme al mundo y sentirme importante
no sera difi­cil si creo en mi
si crees en mi
aqui­ estoy yo o firmando mis suenos
riendome de los malos momentos.

Contigo si­, contigo si­
contigo siento que siento
se que puedo vivir
y comenzar a caminar.

Contigo si­, contigo si­
contigo siento que siento
se que puedo vivir
y comenzar a caminar.Nuk kemi video për këtë këngë.
La Quinta Estacion - Contigo Si (Version Acustica)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Contigo Si (Version Acustica)".
3. Video është e këngës "Contigo Si (Version Acustica)", por nuk këndohet nga La Quinta Estacion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Quinta Estacion:


Komente 0