Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Quinta Estación - Daría Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Daria lo que fuera por tener
tan solo unos segundos para desaparecer
pero sigo tan visible como ayer

Daria lo que fuera por saber
que el suelo sigue aqui bajo mis pies
pero no, sigo siendo tan volatil como ayer

Y daria, tantas cosas daria
solo porque este mundo no girara tan de prisa
tantas cosas daria, por no ver tus manias
por quedarme colgada una vez mas a tu sonrisa

Daria lo que fuera por saber
que piensas cuando dices que todo va bien
tal vez, tendria una razon para correr

Y daria, tantas cosas daria
solo porque este mundo no girara tan de prisa
tantas cosas daria, por no ver tus manias
por quedarme colgada una vez mas a tu sonrisa
y ya ves...no me quedan tantas cosas por perder

Y daria...tantas cosas daria
solo porque este mundo no girara tan de prisa
tantas cosas daria...

Y daria...


Ky tekst u dërgua nga christy

La Quinta Estación - Daría
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Daría".
3. Video është e këngës "Daría", por nuk këndohet nga La Quinta Estación.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Quinta Estacion:


Komente 0