Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Labb.1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Labb.1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Me muzik filloi te mirret qe nga viti 2002 se pari me demo ingjizime ka gjithsej 42 këng te ingjizuara dhe 2 clipe eshte antar i grupit Antix-x i fortmuar ne vitin 2009 ka vazhduar sukseset e tyre si grup me prezantimin e Gjilanit n'prishtin si edhe shum koncerte te tjera Ingjizimet i ben ne studion e njohur Tensioni-G Records . Ndersa tekstet i ben vet instrumentalin Tensioni-G dhe Steep AG ....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Steli

Izo

Albotoxic

Ralien

Messy OTR

Kingston

Dibrano Albsick

Ego

Slim

Dashoni


Tags: Labb.1

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet