Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Lajmërohu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Më kot sonte unë të kërkoj në këng
Më kot sonte unë të kërkoj n'ërrësir
Më kot sonte unë aq të dëshiroj
Loti n'faqe më është ngrir

Lajmrohu zemër lajmrohu
Mos thuaj jo sonte mos më le vetë
Lajmrohu zemër lajmrohu
Se bije shi pa ty nuk jam i qetë

Më kot sonte unë per ty kam shum mall
Më kot sonte shetitem unë në shi
Më kot sonte të ndjej më shum se kurr
E ti po hesht, o dashuri

Lajmrohu zemër lajmrohu
Mos thuaj jo sonte mos më le vetë
Lajmrohu zemër lajmrohu
Se bije shi pa ty nuk jam i qetë

Lajmrohu zemër lajmrohu
Mos thuaj jo sonte mos më le vetë
Lajmrohu zemër lajmrohu
Se bije shi pa ty nuk jam i qetë


Labi - Lajmërohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lajmërohu".
3. Video është e këngës "Lajmërohu", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0