Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Mbi Varrin Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  10

Sa veshtir,më është lodhur shpirti,
nuk po shkon pa ty,
hiq me mire nuk e kam me sonte,
eja shpejt tani,
s'mundem me i dehur te pres,
s'mundem se po vdes.

Mbi varrin tim,mbi varrin tim,
do t'shkruaj,te deshta une,
s'pata shpetim,nuk pata as ngushllim,
vuajta shum.

Lot nuk kom,ata me jane thare,
sa kam qarë per ty,
ti m'ke vrare ma ndale gezimin,
knaqu tash ti,
s'mundem me i dehur te pres,
s'mundem se po vdes.

Mbi varrin tim,mbi varrin tim,
do t'shkruaj,te deshta une,
s'pata shpetim,nuk pata as ngushllim,
vuajta shum.


Ky tekst u dërgua nga SaraLabinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Labi - Mbi Varrin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbi Varrin Tim".
3. Video është e këngës "Mbi Varrin Tim", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0