Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Mos U Bej Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ti me thua se ke loje,
asnjehere ske dashuruar,
e behesh se s'di,
c'eshte kjo magji.

e luan,luan,luan me mua,
ne fund me thua nuk te dua,
sa shum me djeg,
por une nuk gjej dot t'shpreh.

(2x)

nuk di pse ty te njohta,
te shikova une drejt ne sy,
t'fala puthje te ngrohta,
mos u bej katile ti.

buza m'drihet kur te shoh,
gjaku m'dalet ne damar,
e ti veq kote mthua,
kalon dot.

e luan,luan,luan me mua,
ne fund me thua nuk te dua,
sa shum me djeg,
por une nuk gjej dot t'shpreh.

(5x)

nuk di pse ty te njohta,
te shikova une drejt ne sy,
t'fala puthje te ngrohta,
mos u bej katile ti.


Ky tekst u dërgua nga Sara

Labi - Mos U Bej Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Bej Katile".
3. Video është e këngës "Mos U Bej Katile", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0