Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Nese I Bjen Ti Pishman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

plaget e mija s'kan sherim,
nuk ka ilaq per shpirtin tim,
te deshta une vetem ty,
dhe ta fala kete rini,
ti ma ktheve me vetmi,
qka ka ai me teper se une,
me trego,
se ta mori mendjen,
dhe ti aq shum e do.

(2x)

nese i bjen ti pishman,
hapur e ke zemren time,
ajo per ty po qan,
nuk ke bere gabime.

kush eshte ai qe n'krahe te mban,
fjalet e tij q'fare magjije kan,
a thua valle se kom dite,
si ai embel me peshperit,
a po nuk me kan pare syt,
qka ka ai me teper se une,
me trego,
se ta mori mendjen,
dhe ti aq shum e do.

(4x)

nese i bjen ti pishmon,
hapur e ke zemren time,
ajo per ty po qan,
nuk ke bere gabime.


Ky tekst u dërgua nga Sara

Labi - Nese I Bjen Ti Pishman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese I Bjen Ti Pishman".
3. Video është e këngës "Nese I Bjen Ti Pishman", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0