Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

kam gjithe jeten qe vuaj per ty,
ti asnjehere s'me ke besu,
dite e nate mendoj veq per ty,
mos trathetare pse ma bon me hile,

(2x)

zemra ime zemra ime(aaaa),
veq vdekja me ndan nga ty.

i kujtoj ate nete qe m'thoje te dua,
i kujtoj ledhatimet e tua,
i kujtoj ato puthjet e tua,
kujtoj fjalet qe m'thoje te dua.

(2x)

zemra ime zemra ime(aaaa),
veq vdekja me ndan nga ty.


Ky tekst u dërgua nga Sara

Labi - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0