Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Labi - Ta Kallim Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Kallim Krejt".
3. Video është e këngës "Ta Kallim Krejt", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Ta Kallim Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

31/03/2012

2012-03-31T03:46:44+01:00Sot harroj te gjitha hallet kjo nat me na shku hiq nuk na falet bonu gati veshu mir kem me shku si musafir mos mendo per kurgjo tjeter knaqma moj zemren ndreqma jeten nuk po dihet qka po bohet sa po luhet sa po knohet

(Refreni 2here)

Hajde luj o shpirti jem ksi shyreti smahet men tash e di qe ne ket nat ty te paska pas nafak

Sot harroj te gjitha hallet kjo nat me na shku hiq nuk na falet bonu gati veshu mir kem me shku si musafir mos mendo kurgjo tjeter knaqma moj zemren ndreqma jeten nuk po dihet qka po bohet sa po luhet sa po knohet

(Refreni 2here)

Hajde luj o shpirti jem ksi shyreti smahet men tash e di qe ne ket nat ty te paska pas nafak


Ky tekst u dërgua nga  kastriot
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë