Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi & Anduena Tahiri - S'me Intereson

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'me Intereson".
3. Video është e këngës "S'me Intereson", por nuk këndohet nga Labi & Anduena Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi & Anduena Tahiri - S'me Intereson  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Shkurt E Shqip"

Këngë e albumit:

"Era Tradheti"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Anduena Tahiri

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Anduena:

Edhe pse per ty,flasin zi e me zi,
mendja fare nuk me shkon,
qe nje dite une shpinen me ta kthy.

Edhe pse per ty,shum fjal te kqija than,
kjo aspak nuk me pengon,
s'ka njeri qe prej teje me ndan.

LABI:

S'me intereson te tjeret qfare thon,
kur nuk shuhet dashurija jone,
s'me inereson le te plasin krejt,
s'do te ndahem sot e njeqind vjet.

Anduena:

S'me intereson te tjeret qka thon,
kur nuk shuhet dashurija jone,
s'me inereson le te plasin krejt,
s'do te ndahem sot e njeqind vjet.

LABI:

Une te njoh shum mire,
e di çfare zemre ke,
e di qe per mua shpirt,
ti je ajo qe ishe dje,

Une te njoh shum mire,
e di çfare zemre ke,
e di qe per mua shpirt,
ti je ajo qe ishe dje,

Anduena:

S'me intereson te tjeret qka thon,
kur nuk shuhet dashurija jone,
s'me inereson le te plasin krejt,
s'do te ndahem sot e njeqind vjet.

LABI:

S'me intereson te tjeret qka thon,
kur nuk shuhet dashurija jone,
s'me inereson le te plasin krejt,
s'do te ndahem sot e njeqind vjet.

Anduena:

S'me intereson te tjeret qka thon,

LABI:

Kur nuk shuhet dashurija jone,

Anduena:

S'me inereson le te plasin krejt,

LABI:

S'do te ndahem sot e njeqind vjet.


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet