Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Ma T'mire Se Une S'ki Me Gjet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

sonte mora vesh une per ty moj,
e ti don me u largu,
ta ka mbush menden hallku,
me tjetrin dojn me t'martu,
ta ka mbush mendjen hallku,
me tjetrin dojn me t'martu.

veq ta dish se ma t'mire,
tybe s'ki me gjet,
sa te du une ty,ti k'ta e din vet
jo nuk du me me marr,
hallku neper goje,
une gjalle e ti me tjertin,
jo nuk te lejoj.

mos e mashtro ti vetveten,
se ti don me m'harru,
se me mu je kan gjysen e jetes,
e tash don me u largu,
se me mu je kan gjysen e jetes,
e tash don me u largu.

veq ta dish se ma t'mire,
tybe s'ki me gjet,
sa te du une ty,ti k'ta e din vet
jo nuk du me me marr,
hallku neper goje,
une gjalle e ti me tjertin,
jo nuk te lejoj.


Ky tekst u dërgua nga Sara


Publikimi: 03/09/2013Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente mbi këtë këngëLabi - Ma T'mire Se Une S'ki Me Gjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma T'mire Se Une S'ki Me Gjet".
3. Video është e këngës "Ma T'mire Se Une S'ki Me Gjet", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.