Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Djal Hasret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djal Hasret".
3. Video është e këngës "Djal Hasret", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Djal Hasret Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Era Tradheti"

Këngë e albumit:

"Tash Je Pishmane"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00[2x]
Sa t'pash, sa t'pash ne dashuri me ty rash
N'donse ne shikim te par krejt qka pata ty
ti dhash

[ref 2x] un jam djal hasret ty te paskam pas kismet edhe po te jesh bija e mbretit une jam djal i hasretit

[2x]
Se di se di si u dashurova ne ty ndonse ti asgje skerkove e dhash gjith ket pasuri

[ref 3x] un jam djal hasret ty te paskam pas kismet edhe po tjesh bija e mbretit un jam djal i hasretit

Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski

Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë