Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Ke Harruar Vuajtjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

hajde kthehu prap
se tek une ke lan vujtje
hajde merri krejt
se keshtu nuk shkon me tutje

ke harruaru ndjenjat
oh dashurin dhe lotet
hajde edhe merri
se nuk shkojn me mote

Hajde kthehu prap
se shum Gjera ke harru
hajde merri krejt
e pastaj me thuj s'te du
do te jete me ndryshe
edhe mazi m'prishe
do te jet me mir
oh s'do te kem veshtir

Pa asnje Kujtim
Zemra shpejt sherohet
ngutu me nxitim
rrenjeza nuk leshohet
gutu tash merri te gjitha
qe i ke lan mbas
nese ti nuk vjen
me mir eshte
veten un ta vrassss

Tek une ke harru
gjysmen e vetes tende
nuk muj me duru
Dite e Nate un kam dhembje
oh ke harruar ndjenjat
dashurin e Lotet
oh hajde merri krejt
se nuk shkojn me moteeee


Hajde kthehu prap
se shum Gjera ke harru
hajde merri krejt
e pastaj me thuj s'te du
do te jet me ndryshe
edhe mazi m'prishe
do te jet me mir
oh s'do te kem veshtir

Pa as nje Kujtim
Zemra shpejt sherohet
ngutu me nxitim
rrenjeza nuk leshohet
gutu tash merri te gjitha
qe i ke lan mbas
nese ti nuk vjen
me mir eshte
veten un ta vrassss


Ky tekst u dërgua nga Inna

Labi - Ke Harruar Vuajtjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Harruar Vuajtjen".
3. Video është e këngës "Ke Harruar Vuajtjen", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0