Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Mos Më Le Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Me erdhe si nje fllad qe naten fryn
Si debora ne mes te Pranveres
Hyre ti atje ku sshkoi njeri
Me te shtrenjten dashuri
Vuaj shum por veten se tradhtoi
Ah mu than lotet mua pa e kuptuar
Ai qe te ndjen edhe te don
Pran nje zemre duhet te qendroi

Mos me le ne mes te detit
Mos me le se dallga qe po me rremben
Jo nuk e di kur do te me nxjerr
Mos me le ne mes te rruges
Vetem ti ti mos me le
Se sdi ku tshkoi ti do te vish
Do t'me kerkosh...

E kujtoi kur pran me kishe ti
Ato net te tëra rrinim zgjuar
un tani po rri dhe po mendoi
Me kte zemer te tradhtuar
Oh vuaj shum por veten se tradhtoi
Ah mu than lotet mua pa e kuptuar
Ai qe te ndjen edhe te don
Pran nje zemre duhet te qendroj

Ref:...


Ky tekst u dërgua nga Ermira

Labi - Mos Më Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Le".
3. Video është e këngës "Mos Më Le", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0