Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Moj Dukane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

O moj dukane

Omoj dukane moj dukane
puna mar deshta me t'thene he he
puna mar deshta me t'thane
O puna mar deshta me t'thane dul ni gjarper me na ngrane hehe dul ni gjarper me na ngrane.

O ku po rrina neser prama në Rojall rreth me gjama hehe në Ulqin rreth me gjama , O në Rojall rreth me gjama aty rrishin 2-3 zana heh aty rrishin 2-3 zana .


Ky tekst u dërgua nga  fitore


Nuk kemi video për këtë këngë.
Labi - Moj Dukane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dukane".
3. Video është e këngës "Moj Dukane", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0