Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Sa Mir Po Lun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(2x)
kur pot shoh ty ne valle
t"bukra si selvi

(2x)
eshte e para kosovarja
shtatin si selvi

ref:(2x)
sa mir po lun
sa mir po kcen
lujn qikat ren me ren
veq ti pom pelqen

allah allah..jasha..

(2x)
dora po me dridhet
kur po luj me ty

(2x)
ohh me ka que shpirtin veq ket pasuri

ref:(2x)
sa mir po lun sa mir po kcen
lujn qikat ren me ren veq ti pom perqen


Ky tekst u dërgua nga Jeta   arbereshaT





Labi - Sa Mir Po Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mir Po Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mir Po Lun", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0