Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi & Prishtina - Fato Fato Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

nje dit heret ne mengjes une kur jam qu 2x

me nje vajz te bukur une jam taku 2x

ojj fato fato dicka met kallzu...
se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x

ne takim te par oj fat une kur te pash 2x

edhe zemren time fato n'dorr ta lash 2x

oj fato fato dicka met kallzu... se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x

veq nij fjal ty moj fat pata me ta than 2x

veq ne vdeksha o moj fat nuk e la pat marr 2x

oj fato fato dicka met kallzu... se ne ty oj moj fat shum jam dashuru 2x


Ky tekst u dërgua nga Te Dua F

Labi & Prishtina - Fato Fato
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fato Fato".
3. Video është e këngës "Fato Fato", por nuk këndohet nga Labi & Prishtina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0