Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Jam Merzit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

o jam merzit o shok kit gurbet te zi mka mar malli o me shku ne shpi o jam merzit o shok ket gurbet te zi mka marr malli o me shku ne shpi

Ni her per Nu ni her per ty
o cakkrrojm gotat sonte me shoqni x2

o more shok e ju mor vllazni o kur tvjen dita oh me shku ne shpi

Ni her per Nu ni her per ty
o cakkrrojm gotat sonte me shoqni x2 hajde...

dil te kroni coco moj hyri dil te kroni coco moj hiri me ti pa moj coc syt e zi

o sun po dal mor djalo spom len nana
sun po dal djalo spom len nana do te dal djalo sat del hana

hajdee..... hajdeee.....


Ky tekst u dërgua nga  donna   arbereshaT

Labi - Jam Merzit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Merzit".
3. Video është e këngës "Jam Merzit", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0