Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - O Bylbyl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vazhe moj vake karshii e sma ban me isharet
Vazhe moj vake karshii e sma ban me isharet

o bybyl oo lum bybyl
o bybyl ooo lum bybyl

a sma jep trandofil
a sma jep trandofil

tradofilin sa tjam gjall
tradofilin sa tjam gjall

dot ja qoj dashonores pare
dot ja qoj dashonores pare

ne vetmi jam mbetur jam duke u tretur
halli kush ma dinka a shkpirti ku me rrinka
halli kush ma dinka a shkpirti ku me rrinka

hajde hajdeeeee

Ky tekst u dërgua nga  elisaPublikimi: 14/07/2012


Labi - O Bylbyl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bylbyl".
3. Video është e këngës "O Bylbyl", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0