Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

prap ne enderr te kam pa
nuse zemer ishe ba
e un lotet tu i fshi thash lamtumire (2x)

(Ref 2x)
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
mke borxh ne jet nje dashuri
oooooo mke borgj ne jet nje dashuriiii

edhe zemra po me qan
qajn dhe malet qe na ndan
edhe zogjet me skendojn
si at pranver (2x)

(Ref 2x)
Per ty per ty skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
Per ty per skam gjum ne sy
mke borxh ne jet nje dashuri
mke borgj ne jet ....... nje dashuri


Ky tekst u dërgua nga Rrezarti Pr

Labi - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0