Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Sa Mka Mar Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Mar Malli".
3. Video është e këngës "Sa Mka Mar Malli", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Labi - Sa Mka Mar Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Besim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Tash Je Pishmane"

Komente

1 🔥

11/10/2012

2012-10-11T08:37:00+01:00Se un ty të zgjodha më te mirrën
ndër shoqet që ti ke pas
e para më fole dhe
mendova moj që kur ske me u nda
sëbashku kaluam dhe krijuam
të shtrejtën dashuri
prap i vetmuar kujtoj ditët
moj dhe netët me ty

REF:

Sa mka mar malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda 2x
dit e nat un të kujtoj eh
në zemër t'mbaj

Sa her tmë mer malli për met pas
ndojher në përqafim vij pran
dritares tënde e qaj me lot sikur fëmi
sëbashku kaluam dhe krijuam
të shtrejtën dashuri prap i vetmuar
kujtoj ditët moj dhe netët me ty

REF:

Sa mka mar malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda 2x
dit e nat un të kujtoj eh
në zemër t'mbaj

Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Besim Bunjaku

Ky tekst u dërgua nga Gentian Haziri
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet